O mnie

Witam Cię drogi Czytelniku :)



Zaczęło się to tak...


 Historia mojego pisania sięga podstawówki. Na początku sprawdziłem się w opowiadaniach - bo były prostsze niż poezja. Napisałem przez ten czas kilkanaście. Popełniłem też jeden "wiersz" w tamtym okresie, ale chyba sam rozumiesz, czemu jest w cudzysłowie... W gimnazjum spróbowałem swoich sił w wierszach po raz kolejny i zostałem w liryce, od czasu do czasu skrobiąc prozę. 

Pisałem też na konkursy...

Mam na swoim koncie kilka sukcesów literackich. Zachęcony nimi postanowiłem podzielić się z Tobą moją twórczością. Mam nadzieję, że zabawisz na moim blogu dłużej i spodoba Ci się to, co robię.


Co mam dla Ciebie? A no...


Znajdziesz tutaj wiersze oraz opowiadania, a w przyszłości może coś więcej. Nierzadko inspiruję się malarstwem (choćby Brueglem) i poetami (szczególnie Jackiem Kaczmarskim).

Usiądź więc wygodnie i jeśli tylko chcesz - zanurz się w utworach mojego pióra.

PS Absolutnie nie uważam się za poetę!
PPS A tym bardziej za prozaika! 





Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Watra wędrownicza

Obrzydzenie

Droga krzyżowa